Registrace

Před prvním přihlášením do hry je třeba si vytvořit herní účet. K tomu slouží tlačítko Registrace na hlavní stránce. V registraci musíte zadat následující údaje:

  • Login: Jméno/přezdívka pod kterou se budete přihlašovat a pod kterou budete zároveň vystupovat ve hře
  • Heslo/heslo znova: Vaše heslo pro přihlášení do hry. Volte si nejlépe nějaké bezpečné heslo aby ho nikdo snadno neuhádnul.
  • E-mail: Vaše funkční emailová adresa. Na tuto adresu bude zaslán registrační email nutný pro dokončení registrace.
  • Pohlaví: Vaše pohlaví. Tato volba nemá na nic vliv, jde pouze o rozlišení ve hře.

Po vyplnění tohoto formuláře se dostanete ke druhému kroku registrace a zároveň vám bude na zadaný email odeslán email obsahující registrační klíč, který je nutný pro dokonční registrace. V druhém kroku registrace už máte předvyplněný login a email a musíte doplnit heslo a registrační klíč, který najdete v registračním emailu. Nakonec ještě vyberete národ za který chcete hrát a pokud je v něm volné místo, tak kliknutím na tlačítko aktivovat dokončíte registraci.

Populační limit

Při výběru národa se pozorně podívejte na počet hráčů v jednotlivých národech (číslo v závorce). Ve hře je totiž uplatněn tzv. populační limit. Aby byla hra vyrovnaná a některý národ neměl moc hráčů, jsou nastavena následující omezení:

  • rozdíl v počtu hráčů mezi nejpočetnějším a nejméně početným národem může být maximálně 4
  • výše uvedené pravidlo začíná platit, až když je v daném národě minimláně 20 hráčů

Dlouhodobé účty

Na žádost hráčů byly zavedeny dlouhodobé účty. Pokud měl hráč na konci posledního věku ve hře aktivní účet, tento mu zůstal zachován a stačí jej pouze aktivovat. K tomuto účelu přibylo na úvodní stránce tlačítko Aktivovat účet. Po kliknutí na něj se dostanete k samotné aktivaci, kde stačí zadat váš login, heslo a vybrat národ. Pokud je v národě volné místo, účet se aktivuje a můžete se normálně přihlásit.

 
registrace.txt · Poslední úprava: 07.05.2013 20:25 (upraveno mimo DokuWiki)
 
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki