Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

registrace [07.05.2013 20:25] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Registrace ======
 +
 +Před prvním přihlášením do hry je třeba si vytvořit herní účet. K tomu slouží tlačítko **Registrace** na hlavní stránce. V registraci musíte zadat následující údaje:
 +  * **Login:** Jméno/přezdívka pod kterou se budete přihlašovat a pod kterou budete zároveň vystupovat ve hře
 +  * **Heslo/heslo znova:** Vaše heslo pro přihlášení do hry. Volte si nejlépe nějaké bezpečné heslo aby ho nikdo snadno neuhádnul.
 +  * **E-mail:** Vaše __funkční__ emailová adresa. Na tuto adresu bude zaslán registrační email nutný pro dokončení registrace.
 +  * **Pohlaví:** Vaše pohlaví. Tato volba nemá na nic vliv, jde pouze o rozlišení ve hře.
 +
 +Po vyplnění tohoto formuláře se dostanete ke druhému kroku registrace a zároveň vám bude na zadaný email odeslán email obsahující registrační klíč, který je __nutný__ pro dokonční registrace. V druhém kroku registrace už máte předvyplněný login a email a musíte doplnit heslo a __registrační klíč__, který najdete v registračním emailu. Nakonec ještě vyberete národ za který chcete hrát a pokud je v něm volné místo, tak kliknutím na tlačítko **aktivovat** dokončíte registraci.
 +
 +===== Populační limit =====
 +
 +Při výběru národa se pozorně podívejte na počet hráčů v jednotlivých národech (číslo v závorce). Ve hře je totiž uplatněn tzv. **populační limit**. Aby byla hra vyrovnaná a některý národ neměl moc hráčů, jsou nastavena následující omezení:
 +  * rozdíl v počtu hráčů mezi nejpočetnějším a nejméně početným národem může být maximálně **4**
 +  * výše uvedené pravidlo začíná platit, až když je v daném národě minimláně **20** hráčů
 +
 +====== Dlouhodobé účty ======
 +
 +Na žádost hráčů byly zavedeny dlouhodobé účty. Pokud měl hráč na konci posledního věku ve hře aktivní účet, tento mu zůstal zachován a stačí jej pouze aktivovat. K tomuto účelu přibylo na úvodní stránce tlačítko **Aktivovat účet**. Po kliknutí na něj se dostanete k samotné aktivaci, kde stačí zadat váš login, heslo a vybrat národ. Pokud je v národě volné místo, účet se aktivuje a můžete se normálně přihlásit.
  
 
registrace.txt · Poslední úprava: 07.05.2013 20:25 (upraveno mimo DokuWiki)
 
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki