Podmínky vítězství

Cílem hry StarCraft on-line je porazit všechny ostatní národy a vyhrát. Vyhraje ten národ, který na konci věku získá co nejvíce vítězných bodů (VB). Vítězné body lze získat dvěma způsoby - stavbou miniprojektů a obsazením planet.

VB za miniprojekty

Miniprojekty mají hned dvojí vliv na zisk vítězných bodů. To znamená, že pokud chce národ vyhrát, miniprojekty by měly být jeho prioritou. Veškeré detaily se lze dočíst na této stránce.

VB za převahu na planetě

Na mapě se nachází 12 kolonizovatelných planet. Za každou lze získat určitý počet Vítězných bodů. Detaily lze nalézt na této stránce.

Konec věku

Věk lze ukončit dvěma způsoby, a to buď postavením závěrečného projektu, anebo uplynutím časového limitu. Časový limit je 71 dní, a je rozdělen do tří fází. První fází je Růst (25 přepočtů), druhou Sjednocení (30 přepočtů) a třetí Střet (16 přepočtů).

Určení vítěze

Na konci věku se tedy sečtou všechny vítězné body (za planety a za postavené miniprojekty) a národ s největším počtem se stane vítězem věku. Bohužel vzhledem k nevelkym číslům se může stát, že budou mít 2 a více národů stejný počet VB. V tomto případě je rozhodující

(1) největší počet bodů

(2) level největšího dostavěného miniprojektu

 
vitezstvi.txt · Poslední úprava: 07.05.2013 20:25 (upraveno mimo DokuWiki)
 
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki